Jesteś na platformie telewizji internetowej TVnews. Zapoznaj się z naszą ofertą:  PRODUKCJA FILMOWA  Filmy reklamowe stają się coraz bardziej popularną formą promocji w Internecie.  TVnews  wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferuje produkcję spotów reklamowych. Film reklamowy pozwala dotrzeć do olbrzymiej ilości internautów, którzy w sieci szukają informacji i rozrywki. Dobrze przygotowany spot reklamowy może mieć znacznie lepiej dopasowany sposób przekazu do grupy docelowej (potencjalnych klientów) niż tradycyjna reklama telewizyjna.Dostosowując produkcje do możliwości finansowych partnerów, firma ELBI plus tworzy filmy, które spełniają wymagania odbiorców, jednocześnie nie ustępując konkurencyjnym produkcjom o znacznie wyższych budżetach reklamowych.
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

Oferta TVnews

  • produkcja filmowa
  • transmisje na żywo
  • patronat medialny
  • nowoczesny dostęp do informacji

Wiele osób wciąż uważa, że aby zaistnieć w telewizji należy posiadać niebotyczne zasoby finansowe. Z tego powodu przedsiębiorcy często ograniczają działania promocyjne jedynie do wykorzystania utartych instrumentów marketingowych. TV news burzy stereotyp ekskluzywnej reklamy, oferując nowoczesne i sprawdzone połączenie obydwóch środków promocji, zapewniając globalny zasięg oraz niskie koszty dotarcia do odbiorcy.
Filmy reklamowe stają się coraz bardziej popularną formą promocji w Internecie. TVnews wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferuje produkcję spotów reklamowych.

Film reklamowy pozwala dotrzeć do olbrzymiej ilości internautów, którzy w sieci szukają informacji i rozrywki. Dobrze przygotowany spot reklamowy może mieć znacznie lepiej dopasowany sposób przekazu do grupy docelowej (potencjalnych klientów) niż tradycyjna reklama telewizyjna.

Dostosowując produkcje do możliwości finansowych partnerów, firma ELBI plus tworzy filmy, które spełniają wymagania odbiorców, jednocześnie nie ustępując konkurencyjnym produkcjom o znacznie wyższych budżetach reklamowych.

 

TV news to dynamicznie zdobywająca popularność telewizja internetowa oraz innowacyjna platforma promocji stworzona dla organizacji z każdej branży. Nasza firma funkcjonuje na lokalnym rynku 20 lat i jest najchętniej wybieranym partnerem biznesowym z tej branży. Wynika to z wysokiej jakości świadczonych usług oraz doświadczeniu zdobytemu we współpracy z lokalnymi partnerami, takimi jak: władze miasta i powiatu, ośrodki kultury i sportu, fundacje, stowarzyszenia oraz lokalnych przedsiębiorstw.

Naszą misją jest odpowiedzialna realizacja indywidualnych oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań telewizyjnych oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Realizujemy transmisje telewizyjne na żywo z wydarzeń społecznych i kulturalnych na terenie całego kraju. Tworzymy skróty z imprez, spoty reklamowe, filmy dokumentalne, a także prowadzimy ich dystrybucję i promocję.

 

TV news to zespół ekspertów cechujących się profesjonalizmem, kreatywnością i pasją. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podejmujemy wyzwania. Interesy naszych Klientów są dla nas największą wartością i dlatego oferujemy wyspecjalizowane i odpowiednio dostosowane metody instytucjom pragnącym budować swój wizerunek, prestiż, a w przypadku firm, pozycję branżowego lidera. Z tego powodu charakter naszej oferty nie ma formy gotowego katalogu produktów.

Nasza firma wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki oparte na coraz bardziej popularnych technologiach i własnych rozwiązaniach, takich jak Smart TV, czy aplikacje mobilne. Aby oglądać TV news nie ma konieczności posiadania telewizora. Nasze produkty trafiają także do użytkowników tabletów i telefonów komórkowych, praktycznie w każdym miejscu i o każdym czasie.